USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico Nuevo Vallarta Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico

Foglalás
2026-09-28
2026-09-29

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

50

Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico

 Wifi

Wi-Fi

 Úszómedence

Fűtött úszómedence

 Fitnesz/Edzőterem

Fitneszközpont

 Spa és relaxáció

Jacuzzi

 Helyszíni étkezés

Bár/Társalgó

 Légkondicionálás
 Háziállat nem engedélyezett

13 vendég befogadására alkalmas, a Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint az El Buzo de Bucerias, hozzávetőlegesen egy 15 perces kocsiútra található. A Nuevo Vallarta városi villa jakuzzival várja a pihenni vágyó vendégeket.

A Dolphin Discovery Vallarta 2 km-es távolságra, a Vallarta-kikötő pedig hozzávetőlegesen 7 km-re helyezkedik el a 7 fürdőszobás villától. A Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico körülbelül egy 10 perces kocsiútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint az Aquaventuras Park.

A villa kertre néző kilátást biztosít. A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Hajszárítót és törölközőket szintén a rendelkezésére bocsátanak.

A Nuevo Vallarta városi ingatlan konyhájában hűtő is található. A Fajita Republic mexikói ételekkel kényezteti vendégeit rövid útra a Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico. A Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetkozi repülőtér 15 perces autóútra található a Nuevo Vallarta városi ingatlantól.

  • Repülőterek
  • Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetkozi repuloter
    12 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • VIP be-/kijelentkezés
  • Háziállat nem engedélyezett
  • 24 órás biztonsági szolgálat

Étkezés és italfogyasztás

  • Szárító
  • Bár/Társalgó

Tevékenységek és relaxáció

  • Fűtött úszómedence
  • Kültéri úszómedence
  • Napozóágyak
  • Kert
  • Szabadidős/TV szoba
  • Jacuzzi
  • Fitneszközpont

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás
  • Öltöző
  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Vasaló eszközök
  • Mosógép
  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-17:00 között
Kijelentkezés: 08:00-11:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    A Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico milyen messze van a Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetkozi repülőtértől?

    A Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetkozi repülőtér és a Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico között 5 km távolság van.
  • ❓

    Milyen vendégek választják a leggyakrabban a Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico?

    A Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak.
  • ❓

    Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico vendégei vagyunk?

    Nuevo Vallarta nevezetességei közé tartozik az Aquaventuras Park és a Vallarta-kikötő, amelyek 2 km-re, illetve 7 km-re találhatók a Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico területétől. Ezenkívül a Dolphin Discovery Vallarta (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.
  • ❓

    A Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico biztosít wellness-szolgáltatásokat?

    A Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-28
2026-09-29

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Luxuty Waterfront Villa Nuevo Vallarta Mexico, Mexikó

Tulipanes 119 119, Nuevo Vallarta, Mexikó

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © hotelsinnuevovallarta.com

All rights reserved